چاپ و نصب بنر در اصفهان

نصب تابلو و بنر بدون نیاز به داربست

نصب بنر و تابلوی تبلیغات به وسیله طناب,راپل و بدون داربست انجام میشود. بنر و تابلوی تبلیغات تابلو‌هایی هستند که نشانگر کسب و کار و تبلیغ محصولی خاص میباشد.معمولا نصب بنر و تابلو تبلیغات در مکان‌های پر تردد و پر رفت و آمد زده میشود.

معمولا بنرهایی که در جادها و خیابان‌ها بر روی بیلبورد نصب میشوند دارای هزینه زیادی میباشند,بنابراین افراد این تبلیغات بنری خود را روی نمای ساختمان‌ها بصورت افقی و یا عمودی با پیچ و رولپلاک محکم سازی و نصب میکنند که هزینه‌ی آن بصرفه و کم میباشد. تبلیغات بنر روی نما نشان دهنده یک پیام و یا چندین پیام خاص به مخاطب میباشد. از نصب بنر روی نما میتوان برای تبلیغ یک فروش‌گاه و یا شرکت و یا محصول خود استفاده کرد. برای نصب بنر و تابلوی تبلیغات به داربست احتیاجی نیست و با طناب بصورت راپل انجام میشود که از سرعت و ایمنی بالایی برخوردار است.خدمات شستشوی بنر و تابلوی تبلیغات را به‌روش راپل راحتر میتوان انجام داد.

بنر ها خاصیت پارگی دارند که اگر اشتباه نصب شود به راحتی پاره خواهد شد.

عوامل پارگی بنرها

یکی از راحت ترین راههای پارگی بنرهای نصب شده روی دیوار باد است و به غیر از این فکر نمیکنم در هیچ صورتی پاره گردد. باید بنرهای را با مقوا یا واشر نصب کرد تا در صورت وزیدن باد کنده نشود و در صورت کنده شدن بنر به اطراف خواهد رفت که حادثه ساز نیز میباشد.

انواع بنر تبلیغاتی(نوع و جنس بنر):

 بنر وینیل

ضخامت و دوام این نوع بنر بسیار بالا میباشد و قابل شستشو و تمیز کردن است.

بنر وینیل شبکه‌ای

معمولا این نوع بنر در شمال ایران و جاهایی که هوای آن مرطوب میباشد استفاده میشود, چراکه بصورت شبکه‌ای طراحی شده و جریان باد را از خود عبور میدهد. تابلو و بنرهایی که بر روی نما نصب میشود باید از جنس مرغوب باشند, چراکه نور خورشید و بادهای مداوم باعث پارگی بنر و از بین رفتن تابلو میشود.

لمپوست بنر

نوعی بنر است که مقاومت و ضخامت و انعطاف پذیزی بالایی دارد و در برابر تنش‌های ناشی از باد و در مقابل نور خورشید بسیار مقاوم میباشد.زیرا فنرهایی که در اطراف آن بکار میرود میتواند باعث شود که از کش آمدن بنر و پارگی بنر نصب شده جلوگیری کند. کلیه بنرهای نصب شده روی نمای ساختمان را میتوان بوسیله پرژکتور نورپردازی و درخشان کرد که برای مخاطبین بهتر قابل رویت باشد. امروزه تبلیغات بنری بر روی نما بسیار باعث پیشرفت کسب و کار میشود.

 

تگ ها

0 دیدگاه در “چاپ و نصب بنر در اصفهان”

دیدگاهتان را بنویسید

عضو کانال تلگرام ما شوید